Hakkımızda


    Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden  tanımlanıyor.Bu değişim , duygusallıklarımızı , hayal  gücümüzle birleştirerek  daha farklı  bir gerçekliğe kavuşturmamıza`da  fırsat  veriyor.Uzakta olsalar bile , sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci acıyı paylaşmak,yaşama beklenmedik sürprizler katmak varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolayki..
 

Uluslar arası  izmirli çiçek1990 yılında izmirde kurulmuştur...

Sevginin yolu  çiçek`den geçer düşünçesiyle çıkılan yolda uluslar arası çiçekçilik sertifikasına sahiplik ve  krıterlerine uygunluk belgesiyle  birlikte  "Hızlı ve Güvenli Çiçekçilik" sloganı ile  çiçekçilik sektöründe online çiçek satış sayfası kurumsal sitemiz   İZMİRLİ ÇİÇEK ile her geçen gün yükselen çizgisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.
İZMİRLİÇİÇEK Bütün Dünya’ya Çiçek Dağıtımı Ağı”nın üyesi ve türkiye çiçekçiler birliği ege temsilciliği olarak, Dünya üzerinde, 186 ülkeye ve Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine türkiye çiçekciler birliği ile çiçek dağıtımı yapabilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun çiçeklerinizi güvenilir şekilde sizlere ve sevdiklerinize ulaştırıyoruz 
 

İZMİRLİ ÇİÇEK faaliyetlerine güven, hız ve kalite konularına odaklanarak devam etmekte, teknolojik gelişmeleri her zaman  yakından takip etmektedir.
Firmamız, gülaslı 
 ÇİÇEK olarak yürüttüğü profesyonel çiçekçilik hizmetini sanal ortama taşımıştır. İş Dünyasındaki Kurumsallaşma ve Markalaşma çabalarının önemini görmüştür. Kalite politikasındaki "Daima bir adım önde" başlığına uygun olarak güncellemiştir.
VİZYONUMUZ
Müşterilerimizin, çiçekçilik sektörü ile ilgili tüm ihtiyaç ve beklentilerini Dünya Standartlarında sağlayarak, müşteri memnuniyeti sağlamak vizyonumuzun gereğidir.
 

MİSYONUMUZ
"Sevgiyi anlatmanın en güzel yolu çiçek"  Politikamız ile sektöre yön ve değer katan önemli bir marka olmak misyonumuzun en önemli unsurudur.
 

KALİTE POLİTİKAMIZ 
Kullandığımız malzemeden, teslimat anına kadar her aşamada kullanmakta olduğumuz her ürün ve teknik donanımın en kalitelisini özenle seçmekte, üretimini yaptığımız ürünlerin gönderildiği yerde siz değerli müşterilerimizi temsil ettiğini vurgulayarak, her zaman mükemmel ürünler üretmeye çalışıyoruz. Kalite politikamızın bize verdiği amaç ve güvenle Müşteri Memnuniyet garantisini çiçeklerle birlikte vermeye var gücümüzle çalışmaktayız..
 

VAZGEÇİLMEZ DEĞERLERİMİZ ;
 
*Tüketici haklarına saygı ve Müşteri Memnuniyeti
*Kalite, Güven, Samimiyet
*Daima Yenilik
*Sevgiyi anlatmanın yolu çiçek
Online çiçek siparişi alanındaki çeşitli hizmet ve uygulamalarımız ile  sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyoruz. Bu hizmeti sağlarken taşıdığımızın sadece çiçek olmadığı; bununla beraber sizlerin dilek, duygu ve temennilerinizide iletmenize aracı olduğumuz bilinci ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda  en kaliteli ve taze çiçekleri, en uygun fiyatlarla  aynı günde teslim etmeye çalışıyoruz.
Online çiçek satış hizmeti alanında yeni teknolojiler, kendi hazırladığımız yazılımlar ve Türkiye’de ilk defa uygulanan bir takım yenilikler aracılığı ile de sizlere beklentilerinizin de ötesinde hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Çiçekler kadar güzel bir hayat dileklerimizle.

 

 Kurumsal Çözümleriniz için müşteri temsilçisi için lütfen 
   0 232 438 61 66  irtibata geçebilirsiniz..

 çiçek duygularınızı  düşlerinizdeki  çiçeğe  dönüştürerek , en  uzak  mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren bir organizasyondur.
 
Yurtiçi ve Yurtdışı çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.Çiçek duygudur, özen ister ve ulaşmakta sabırsızdır.
 
Bir gün , duygularınızı  çiçeğe dönüştürmek isterseniz  size en yakın yerde ve sizi en iyi hissederek, düşlediklerinizi gerçekleştirmeye hazır...
 
Türkiye`de 81 ile ve 840 ilçeye Çiçek gönderimi, Dünyada 156 ülkeye Çiçek gönderimi konfrerans ve toplantilarin , Süsleme isleri , Park ve bahçelerin yapımı , Park ve bahçelerin  periyodik bakımı Salon bitkilerinin  periyodik bakımı

Hemen Ara

Whatsapp Sipariş